UAB "Auskela" Autorizuotas STIHL serviso dileris
1a6bc7bb-f720-493b-a357-4424140a7904

Komplektas stambiems nešvarumams

Stambiems nešvarumams šalinti. Sudaro antgalis stambiems nešvarumams, siurbimo vamzdžiai (2 x 500 mm), prijungimo movos (2 x) ir siurbimo žarna (1,75 m ilgio, Ø 50 mm). Skirtas SE 122 ir SE 122 E.

Versija Kaina
Komplektas stambiems nešvarumams, skirtas SE 122 ir SE 122 E
73,18 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.